INTERESNE DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2017/2018
IZVAJALEC CILJNA SKUPINA Kdaj ?
DEJAVNOST prostor
Mladinski pevski zbor Pepelnak 5. – 9.r. ponedeljek, 7.30 – 8.15; torek, 12.45 – 13.30; četrtek, 7.30 – 8.15; 12.45 – 13.30 učilnica GUM 67
Otroški pevski zbor Cerar 1. – 4.r., 5.b torek in četrtek, 13.30 -14.20 učilnica OPB 2 8
Erasmus + Cerar sk. uč. po dogovoru
Pravljični krožek (v okviru OPB) Šarc 1.a sreda, 12.40 – 13.30 učilnica 1.a 84
Mlajši otroški pevski zbor (v okviru OPB) Huth 1., 2.r. ponedeljek in torek, 14.20 – 15.10 učilnica 1.a 84
Oblikovanje iz papirja (v okviru OPB) Gomboc 1.b petek, 12.40 – 13.30 učilnica OPB 2 9
Grafomotorika (v okviru OPB) Logar U. 1.c četrtek, 14.20 – 15.10 učilnica 1.c 48
Ringaraja (v okviru OPB) Podgorski 1.c torek, 14.20 – 15.10 učilnica 1.c 48
Sprostitvene dejavnosti v 1.d (v okviru OPB) Klemenc 1.d ponedeljek, 12.40 – 13.30 učilnica 1.d 8
Reciklarnica  (v okviru OPB) Grabar 1.d petek, 12.40 – 13.30 učilnica 1.d 8
Svet zgodb in ustvarjalnosti (v okviru OPB) Mučibabić 2.a petek, 13.30 – 14.20 učilnica 2.a 40
Sprostitvene dejavnosti 2.a (v okviru OPB) Blatnik 2.a ponedeljek, 11. 50 – 12.40 učilnica 2.a 40
Recitacijski krožek (v okviru OPB) Pokovec 2.b ponedeljek, 11. 50 – 12.40 učilnica 5.c 32
Sprostitvene dejavnosti v 2.c (v okviru OPB) Šuštar 2.c ponedeljek, 14.20 – 15.10 učilnica 2.c 37
Gibalne urice (v okviru OPB) Trobec 2.c sreda, 12.40 – 13.30 telovadnica 2 26
Cicibanove urice (v okviru OPB) Jakoš Vasle 3.a četrtek, 14.20 – 15.10 učilnica 3.a 36
Besedne igrarije (v okviru OPB) Pečevnik 3.b četrtek, 12.40 – 13.30 učilnica 5.c 42
Ročne spretnosti (v okviru OPB) Majcen 3.b torek, 14.20 – 15.10 učilnica 5.c 42
Bralna pručka (v okviru OPB) Gaber Peceli 3.c torek, 12.40 – 13.30 učilnica 3.c 41
Gledališče Gaber Peceli 3.c po dogovoru učilnica 3.c 41
Hrana ni za tjavendan (v okviru OPB) Šincek 4.r. četrtek, 14.20 – 15.10 učilnica 4.c 43
Športna urica (v okviru OPB) Koncilija 4.r. petek, 13.30 – 14.20 telovadnica 1 82
Socialne veščine I. Pavlenč 4.r. po dogovoru
Sprostitvene dejavnost v sredo Gomboc, Šuštar 3., 4.r. prva sreda v mesecu 17.00 – 19.00 avla
Kuharska šola v OPB Maček 1. – 5.r. po dogovoru gosp.praktikum 21
SPIRIT Majcen, Šuštar 3., 4., 5.r. po dogovoru po dogovoru
Vrtnarsko gospodinjski krožek Jeretina Anžin 5.b sreda, 7.30 – 8.15 učilnica 5.b Jarše
Nemščina Gostinčar 2., 3.r. ponedeljek, 14.20 – 15.05 učilnica NEM 65
Francoščina Drobne 2. – 4.r. sreda, 12.45 – 13.30 učilnica GEO 55
Ornitološki krožek Vodička 9.r. po dogovoru po dogovoru
Kaligrafija – GOTICA Tomelj 6., 7., 8.r. četrtek, 7.30 – 8.15 učilnica 4.a 33
Kiparstvo Škofic 4. – 9.r. četrtek, 14.40 – 15.25 učilnica LUM 53
Gasilci Šincek 1. – 9.r. sreda, 12.45 – 13.30 učilnica FIZ 15, zunaj
Likovni krožek Podbevšek 1. – 6.r. sreda, 15.10 – 16.40 (A urnik, 1.,2.r.; B urnik 3.- 5.r.) učilnica LUM 53
Taborniki B. Petrovič 1. – 9.r. petek, 16.00 – 17.00 učilnice v pritličju
ARG – lov na lisico Žankar 5. – 9.r. po dogovoru učilnica FIZ 15, zunaj
Kino v šoli Burkeljca 3. – 6.r. po dogovoru knjižnica 91
Bralni klub v knjižnici Burkeljca 5. – 9.r. po dogovoru knjižnica 91
Logika Grilj 6. – 9.r. ponedeljek, 7.30 – 8.15 učilnica MAT 1 13
Mladi raziskovalci Vrtačnik Merčun 6. – 9.r. četrtek, 14.20 – 15.10 računalnica 20
Modelarski krožek Mah 6. – 9.r. ponedeljek, 13.50 – 14.35 učilnica THV 17
Priprava na računalniško tekmovanje Bober Skubic 7. – 9.r. po dogovoru do 13.11. po dogovoru
Namizni tenis Stibrič 1. – 9.r. ponedeljek, 18.00 – 19.30 telovadnica 2 26
Badminton – deklice Mah 4. – 9.r. sreda, 7.30 – 8.15 telovadnica 1 82
Badminton – dečki Mah 4. – 9.r. ponedeljek, 7.30 – 8.15 telovadnica 1 82
Košarka – dečki Bojan Bertalanič 1. – 9.r. ponedeljek  1.-3.r.: 15.30 – 16.30; 4.-6.r.: 16.30 – 17.30;     7.-9.r.: 17.30 – 18.30 in četrtek,1.-3.r.: 16.00 – 17.00; 4.-6.r.: 17.00 – 18.00;     7.-9.r.: 18.00 – 19.00 telovadnica 1 82
Košarka – deklice 1. – 9.r. sreda, 15.30 – 17.00 (4. – 9.r.); četrtek, 15.00 – 16.00 (1. – 3.r.) telovadnica 1 82
Nogometna šola Spasić NK Domžale 1. – 3.r. torek: 1.r. 14.30 – 15.30; 2.r. 15.30 – 16.30; 3.r. 16.30 – 17.30 telovadnica 1 82
Odbojka – deklice Petra Prestor 2. – 5.r. petek 14.40 – 15.30 telovadnica 1 82
Odbojka – dečki Smole 5. – 9.r. petek, 7.30 – 8.15 telovadnica 1 82
Gimnastika Posedi, Jeromen 1., 2.r. ponedeljek, 14.35 – 15.20 telovadnica 1 82
Dekliški nogomet Manja Rebolj, ŽNK Radomlje 1. – 4.r. torek, 14.20 – 15.10 telovadnica 2 26
Sabljanje Roberto de Nicola 4. – 9.r. petek, 14.20 – 15.10 telovadnica 2 26
Ameriški nogomet Jernej Pavlič 4. – 9.r. petek, 15.30 – 17.00 telovadnica 1 82
Priprava na tekmovanje Vesela šola Koželj Juhant 4. – 9.r. po dogovoru (od decembra dalje) računalnica 20
UNESCO dejavnosti Šuštar 4. – 9.r. po dogovoru po dogovoru
Prva pomoč Koželj Juhant 6. – 9.r. torek, 7.30 – 8.15 učilnica 5.a 32
Šah Turek 1. – 9.r. petek, 14.20 – 15.50 učilnica MAT 1 13
Španščina Kokot 1. – 3.r. torek, 2.r.: 14.30 – 15.20;  četrtek, 1.r.: 14.30 – 15.00; 3.r. 15.10 – 16.00 učilnica SLO 1 60
Prostovoljstvo Bahčič, Logar 7. – 9.r. po dogovoru učilnica DSP 68
Otroška folklorna skupina Domžale Praprotnik 1. – 9.r. ponedeljek, 18.00 – 19.00 avla
Več glasbe Pepelnak 8., 9.r. po dogovoru učilnica GUM 67
Bralni klub (ID) Jakoš Vasle 3.r. po dogovoru učilnica 3.a 36
Animacija v  JV (Jarše) Anita Omerzu Tome po razporedu učilnica 1.b, Jarše
Capoeira* (plačljivo) V. Stolnik 1. – 6.r. četrtek, 14.20 – 15.05 telovadnica 2 26
Judo* (plačljivo) Judo klub Domžale 1. – 7.r. ponedeljek in sreda 1. in 2.r.: 14.20 – 15.10; 3.-7.r. 15.10 – 16.30 telovadnica 2 26
Ritmična gimnastika* (plačljivo) ŠK Bleščica Katra Žvab 1. – 4.r. sreda, 17.30 – 18.30 telovadnica 2 26
Karate* (plačljivo) Karate klub 1. – 9.r. torek, 17.45 – 19.30; četrtek, 17.00 – 19.30 (po skupinah) telovadnica 2 26
ŠD Sovice* (plačljivo) ŠD Sovice Simona Razdrtič 1. – 5.r. torek, 16.20 – 17.20; petek 14.45 – 15.45 avla
Miki plesna šola* (plačljivo) Miki PŠ 1. – 5.r. četrtek, 15.00 – 16.00 učilnica MAT 1 13
Mažoretni ples – deklice* (plačljivo) Anita Omerzu Tome 1. – 5.r. ponedeljek, 14.20 – 15.05 avla
Jezikovna šola Linkot* (plačljivo) Linkot 1. – 9.r. petek, 14.30 – 16.00 učilnica SLO 2 51