01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si

Dopolnilni in dodatni pouk – novo stanje 17. 11. 2017

DODATNI POUK DOPOLNILNI POUK
URNIK URNIK
1. Berlec Andreja petek, predura (7.30 – 8.15) 8.r. MAT
2. Brovč Alenka četrtek: A urnik 6. ura (12.45  – 13.30), B urnik predura (7.30 – 8.15) in po dogovoru SLJ
3. Dešman Petra ponedeljek, predura (7.30 – 8.15)   ZGO
4. Drobne Marko ponedeljek, predura (7.30 – 8.15) GEO petek, predura (7.30 – 8.15) TJA 6. in 7.r. (kot MUS)
5. Gaber Peceli Anita sreda, predura (7.30 – 8.05)
6. Gale Ani sreda, predura (7.20 – 8.05) izmenično sreda, predura (7.20 – 8.05) izmenično
7. Gomboc Simona sreda, predura (7.30 – 8.15)
8. Gostinčar Teja torek, 8. ura (14.20 – 15.05) NEM izmenično torek, 8. ura (14.20 – 15.05) NEM izmenično
9. Grilj Vilma ponedeljek, predura (7.30 – 8.15)   7.r. MAT
10. Grobin Kham Tjaša torek, predura (7.30 – 8.15) TJA 5.r., občasno 8.in 9.r.
11. Holy Kovačič Tatjana ponedeljek, 6. ura (12.45 – 13.30) in torek, predura (7.30 – 8.15) (po dogovoru) SLJ
12. Jakoš Vasle Mateja sreda, predura (7.30 – 8.15)
13. Jeretina Anžin Draga torek, predura (7.30 – 8.15) izmenično torek, predura (7.30 – 8.15) izmenično
14. Klemenc Saša sreda, predura (7.30 – 8.05)
15. Koželj Juhant Sonja petek, predura (7.30 – 8.15) od novembra do aprila četrtek, 7.45 – 8.10
16. Logar Urška sreda, predura (7.30 – 8.15)
17. Mah Martin četrtek, predura (7.30 – 8.15)(B urnik), po potrebi tudi sreda 6. ura (12.45 – 13.30)(A urnik) FIZ 9.r.
18. Mučibabić Irena ponedeljek, 5. ura (11.55 – 12.40)
19. Pečevnik Metka četrtek, predura (7.30 – 8.15)
20. Pipan Vanessa sreda, predura (7.30 – 8.15) MAT 6.r. torek, predura (7.30 – 8.15) 8. in 9.r. MAT
21. Pokovec Natalija petek, 5. ura (11.55 – 12.40)
22. Ramovš Štefka četrtek, predura (7.30 – 8.15) izmenično četrtek, predura (7.30 – 8.15) izmenično
23. Stančič Jana sreda, 6. ura (12.45 – 13.30)
24. Šarc Tatjana sreda, 7. ura (13.30 – 14.00)
25. Šarec Romana sreda, predura (7.30 – 8.15) izmenično sreda, predura (7.30 – 8.15) izmenično
26. Šincek Bruno petek, predura (7.30 – 8.15) sreda, predura (7.30 – 8.15)
27. Šmit Bahčič Darinka torek, predura (7.30 – 8.15) in po dogovoru TJA
28. Tomelj Joža torek, predura (7.30 – 8.15) B urnik od januarja dalje sreda, predura (7.30 – 8.15) – B urnik
29. Trobec Damjana ponedeljek, 5. ura (11.55 – 12.40)
30. Vidmar Mateja torek, predura (7.30 – 8.15) KEM petek, predura (7.30 – 8.15) KEM
31. Volčini Danica petek, predura (7.30 – 8.15) BIO B urnik
32. Vrtačnik Merčun Vilma četrtek, 14.20 – 15.10
33. Žankar Darja MAT ponedeljek, predura (7.30 – 8.15) 9.r.
Žankar Darja FIZ sreda, predura (7.30 – 8.15) 8.r.