V okviru roditeljskih sestankov za učence 6. in 8. razreda bosta v četrtek, 23. 11. 2017, potekali dve predavanji, na kateri pa ste glede na aktualnost tem vabljeni tudi ostali starši.

Ob 17.00 v učilnici likovne umetnosti:

predavanje ge. Damjane Šmid z naslovom ŠOLAČIGAVA ODGOVORNOST IN NALOGA (vsakodnevne navade, ki koristijo otrokom, prevzemanje odgovornosti za šolske obveznosti, učni stili in metode učenja, pomen domačih nalog, kako vzgajamo samostojne otroke…).

Ob 18.00 v večnamenskem prostoru:

predavanje ge. Aleksandre Rožman z Inštituta PSIHOLOGIJA ZAŠČITITI OTROKA za psihoterapijo, raziskovanje in izobraževanje z naslovom KAKO PREPREČITI OTROKOVO ČUSTVENO STISKO IN SPODBUDITI ČUSTVENI RAZVOJ? (znaki otrokovega nefunkcionalnega čustvovanja, najpogostejši zametki čustvenih težav tekom odraščanja, načini, kako lahko starši preventivno in samostojno pomagajo otroku ter o najučinkovitejše oblike strokovne pomoči za razvite težave).

Vljudno vabljeni.