01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si
INTERESNE DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2018/2019
IZVAJALEC CILJNA SKUPINA Kdaj ?
DEJAVNOST prostor
Mladinski pevski zbor Gačnik 5. – 9.r. torek, 12.45 – 13.30; sreda, 7.30 – 8.15; četrtek, 7.30 – 8.15 in 12.45 – 13.30; učilnica GUM 67
Komorna skupina Gačnik 6. – 9.r. petek, 7.30 – 8.15 učilnica GUM 67
Otroški pevski zbor Cerar 1. – 5.r. torek in četrtek, 13.30 -14.20 učilnica OPB 2 8
Pravljični krožek (v okviru OPB) Šarc 1.a petek, 12.40 – 13.30 učilnica 1.a 84
Mlajši otroški pevski zbor Huth 1., 2.r. torek, 13.30 – 14.20 učilnica 1.a 84
Ringaraja (v okviru OPB) Podgorski 1.c četrtek, 12.40 – 13.30 učilnica 1.c 48
Pisane dogajalnice 2.a (v okviru OPB) Mučibabić 2.a petek, 11.50 – 12.40 učilnica 2.a 40
Sprostitvene dejavnosti 2.a (v okviru OPB) Vrtačnik Merčun 2.a ponedeljek, 12.40 – 13.30 učilnica 2.a 40
Sprostitvene dejavnosti 2.c (v okviru OPB) Blatnik 2.c ponedeljek, 12.40 – 13.30 učilnica 2.c 37
Sprostitvene dejavnosti v 2.b (v okviru OPB) Šuštar 2.b petek, 13.30 – 14.20 učilnica 5.a 32
Literarni krožek v 2.b (v okviru OPB) Pokovec 2.b ponedeljek, 11.50 – 12.40 učilnica 2.b, Jarše
Sprostitvene dejavnosti v 2.d (v okviru OPB) Klemenc 2.d petek, 11.50 – 12.40 učilnica 2.d 8
Cicibanove urice 3.c (v okviru OPB) Jakoš Vasle 3.c sreda, 11.55 – 12.40 učilnica 3.c 36
Reciklarnica  (v okviru OPB) Grabar 3.a petek, 13.30 – 14.20 učilnica 3.a 41
Športna urica (v okviru OPB) Posedi 3.b petek, 12.40 – 13.30 telovadnica 1 82
Besedne igrarije Pečevnik 3.b četrtek, 7.30 – 8.15 učilnica 3.b, Jarše
Ročne spretnosti (v okviru OPB) Pipan 3.c četrtek, 12.40 – 13.30 učilnica 5.c 42
Čarobnice Gomboc 2., 3.r. sreda,14.20 – 15.05 (A urnik 2.r.; B urnik 3.r.) učilnica ANG 2 54
Nemščina Gostinčar 2., 3.r. četrtek, 13.30 – 14.15 učilnica NEM 65
Francoščina Drobne 2. – 4.r. ponedeljek, 13.30 – 14.20 učilnica GEO 55
Odgovorno s hrano (v okviru OPB) Šincek 4.r. ponedeljek, 11.50 – 12.40 učilnica 4.c 43
Čutne delavnice (pride v OPB) Maček 1. – 5.r. po dogovoru
SPIRIT Klemenc 3., 4., 5., 6.r. po dogovoru po dogovoru
Spoznavanje narave in aktivnosti v njej Šincek 4., 5.r. po dogovoru učilnica 4.c 43
Vrtičkanje Jeretina Anžin 5.b četrtek, 7.30 – 8.15 (10 ur jeseni, 10 ur spomladi) učilnica 5.b Jarše
Razvijanje pozitivnega samovrednotenja Zupančič 5.r. po dogovoru
Krožek zdrave prehrane Vrtačnik Merčun 5., 6.r. četrtek, 16.00 – 16.45 gospod. prakt.
Ornitološki krožek Vodička 7., 8., 9.r. po dogovoru po dogovoru
Kaligrafija – ITALIKA Tomelj 6., 7., 8.r. ponedeljek, 7.30 – 8.15 učilnica 4.a 33
Kiparstvo Škofic 3. – 9.r. torek, 13.00 – 15.15 (B urnik); 14.00 – 16.15 (A urnik) učilnica LUM 53
Gasilci Tajda Klopčič 1. – 9.r. torek, 18.00 – 19.00 PGD Jarše
Likovni krožek Podbevšek 1. – 6.r. sreda, 15.10 – 16.40 (A urnik 1.,2.r.; B urnik 3.- 6.r.) učilnica LUM 53
Taborniki B. Petrovič 1. – 9.r. petek, 16.00 – 17.00 učilnice v pritličju
ARG – lov na lisico Žankar 5. – 9.r. po dogovoru učilnica FIZ 15, zunaj
Bralni klub v knjižnici Burkeljca, Jeretina Anžin 5. – 9.r. po dogovoru knjižnica 91
Logika Grilj 6. – 9.r. sreda, 7.30 – 8.15 učilnica MAT 1 13
Mladi raziskovalci Vrtačnik Merčun 6. – 9.r. ponedeljek, torek, sreda, ob 16.00 računalnica 20
Modelarski krožek Mah 6. – 9.r. torek, 13.50 – 14.35 učilnica THV 17
Šolsko glasilo Stančič, Mah 6. – 9.r. po dogovoru računalnica 20
Računalniško tekmovanje Bober Skubic 7. – 9.r. po dogovoru po dogovoru
Programiranje Skubic 8., 9.r. po dogovoru računalnica 20
Badminton – deklice Mah 4. – 9.r. četrtek, 7.30 – 8.15 (A urnik) telovadnica 1 82
Badminton – dečki Mah 4. – 9.r. četrtek, 7.30 – 8.15 (B urnik) telovadnica 1 82
Košarka – dečki KK Helios 1. – 9.r. ponedeljek  1.-3.r.: 15.30 – 16.30; 4.-6.r.: 16.30 – 17.30;     7.-9.r.: 17.30 – 18.30 in četrtek,1.-3.r.: 16.00 – 17.00; 4.-6.r.: 17.00 – 18.00;     7.-9.r.: 18.00 – 19.00 telovadnica 1 82
Košarka – deklice Ledita 1. – 9.r. sreda, 15.30 – 17.00 (4. – 9.r.); četrtek, 15.00 – 16.00 (1. – 3.r.) telovadnica 1 82
Nogometna šola NK Domžale (Darko Oražem) 1. – 3.r. torek: 1.r. 14.30 – 15.30; 2.r. 15.30 – 16.30; 3.r. 16.30 – 17.30 telovadnica 1 82
Odbojka – deklice Skubic 4. – 9.r. sreda, 14.35 – 15.30 telovadnica 1 82
Odbojka – dečki Smole 5. – 9.r. sreda, 7.30 – 8.15 telovadnica 1 82
Gimnastika Posedi, Jeromen 1., 2.r. ponedeljek, 14.35 – 15.20 telovadnica 1 82
Dekliški nogomet ŽNK Radomlje 1. – 4.r. torek, 14.20 – 15.10 telovadnica 2 26
Sabljanje Roberto de Nicola 4. – 9.r. četrtek, 14.20 – 15.10 učilnica LUM 53
Priprava na tekmovanje Vesela šola Koželj Juhant 4. – 9.r. sreda, 7.30 – 8.15 računalnica 20
Likovne ustvarjalnice Škofic 3. – 9.r. torek, 14.00 – 16.15 (A urnik) učilnica LUM 53
Prva pomoč Koželj Juhant 6. – 9.r. torek, 7.30 – 8.15 učilnica 5.a 32
Šah Turek 1. – 9.r. torek, 15.10 – 15.55, 16.00 – 16.45 učilnica MAT 1 13
Španščina Kokot 1. – 3.r. torek, 2.r.: 14.30 – 15.20;  četrtek, 1.r.: 14.30 – 15.00; 3.r. 15.10 – 16.00 učilnica SLO 1 60
Čebelarski krožek Svetlin 3. – 9.r. po dogovoru od oktobra do aprila učilnica MAT 1 13
Prostovoljstvo Šmit Bahčič 7. – 9.r. po dogovoru učilnica ANG 1 52
Otroška folklorna skupina Domžale Praprotnik 1. – 9.r. ponedeljek, 18.00 – 19.00 avla
Več glasbe Pepelnak 8., 9.r. po dogovoru učilnica GUM 67
Učenje učenja (DKE) Alenka Brovč 8.r. ob DKE učilnica SLO 3 59
Bralni klub (ID) Jakoš Vasle 3.r. torek, 7.30 – 8.15 (A urnik) učilnica 3.c 36
Animacija v  JV (Jarše) učitelji po razporedu po razporedu učilnica 1.b, Jarše
Capoeira* (plačljivo) V. Stolnik 1. – 9.r. četrtek, 14.20 – 15.05 telovadnica 2 26
Judo* (plačljivo) Judo klub Domžale 1. – 7.r. ponedeljek in sreda 1. in 2.r.: 14.20 – 15.15; nadaljevalni 15.15 – 16.30; predšolski 16.30 – 17.30 telovadnica 2 26
Ritmična gimnastika* (plačljivo) ŠK Bleščica Katra Žvab 1. – 4.r. sreda, 17.30 – 18.30 telovadnica 2 26
Karate* (plačljivo) Karate klub 1. – 9.r. torek, 17.45 – 19.30; četrtek, 17.00 – 19.30 (po skupinah) telovadnica 2 26
ŠD Sovice* (plačljivo) ŠD Sovice Klara Senica 1. – 6.r. torek, 15.00 – 16.00 (1. in 2.r.); avla
Miki plesna šola* (plačljivo) Miki PŠ 1. – 5.r. četrtek, 15.00 – 16.00 avla
Mažoretni ples – deklice* (plačljivo) Anita Omerzu Tome 1. – 7.r. ponedeljek, 14.20 – 15.05 (1. – 3.r.); 15.05 – 15.50 (4. – 7.r.) avla
Jezikovna šola Linkot* (plačljivo) Linkot 1. – 9.r. petek, 14.30 – 16.00 učilnica SLO 2 51
Klasični balet* (plačljivo) Sara K. Martinuč 1. – 6.r. ponedeljek, 17.30 – 18.30, sreda, 18.15 – 19.15 telovadnica 3, Jarše