Teden pisanja z roko je za nami in izpeljali smo številne dejavnosti, pri katerih smo z učenci razmišljali kdaj v domačem okolju še pišemo z roko in kakšno vsebino imajo ta sporočila. Osredotočili smo se na tista sporočilca, ki si jih ob odhodu od doma puščamo na mizi, hladilniku, posebni tabli za sporočila…

Posebej smo ponosni na osrednji del letošnje razstave izdelkov v šolski avli. Razstava je nastala s pomočjo četrtošolcev, ki obiskujejo likovni krožek, kjer so za potrebe aktivnosti v tednu pisanja z roko izdelali posebne okvirje. V okvirje smo razstavili tisti del izdelkov, ki so jih učenci s pomočjo staršev in starih staršev napisali doma. Želeli smo, da isto pesem ali kitico pesmi napišejo vse tri generacije in nastala je krasna primerjava pisav različnih generacij. Iskreno se jim zahvaljujemo za njihove rokopise.

Nastali so zanimivi in lepi rokopisi: