V sredo, 9. 3. 2022, zaposleni Osnovne šole Rodica napovedujemo sodelovanje v splošni stavki vzgoje in izobraževanja. O podrobnostih smo vas seznanili s pisnimi obvestili.

Stavka je skrajno sredstvo, po katerem posegamo, če  Vlada RS ne bo pričela vsaj s pogajanji o naših upravičenih zahtevah.

Na dan stavke zaposleni ne bomo izvajala pouka in drugih oblik vzgojno-izobraževalnega ter drugega dela.

Ker pa se zavedamo, da vam bo stavka lahko povzročila težave, bomo na stavkovni dan zagotovili osnovno varstvo in sprejeli otroke od 1. do 5. razreda, v kolikor jim starši sami ne boste mogli zagotoviti varstva.

Prijavnica za prisotnost v šoli je del pisnega obvestila, ki so ga otroci prinesli domov. O potrebi po varstvu v času stavke nas obvestite do 4. 3. 2022.

O vsaki spremembi zgoraj navedene napovedi o izvedbi stavke vas bomo takoj obvestili.

Lepo vas pozdravljamo.

Stavkovni odbor SVIZ