Center za mlade Domžale organizira športno-družabno prireditev Veter v laseh – s športom proti zasvojenosti. Prireditev je del vseslovenske športno-družbene akcije, ki poteka pod okriljem Športne unije Slovenije v številnih krajih po vsej Sloveniji, tudi v Domžalah. Osrednja cilja akcije, ki je namenjena otrokom, mladostnikom in družinam, sta širiti ljubezen do športa ter predstaviti športno aktivnost kot zdrav in zabaven način preživljanja prostega časa in najboljšo protiutež vsem oblikam sodobnih zasvojenosti.

Dopoldan se bo odvil program za osnovnošolske otroke (udeležili se ga bodo tudi naši učenci), popoldne od 17.00 do 19.00 pa je namenjeno družinam. Otroci, mladostniki in starši bodo lahko spoznali lokalno ponudbo športnih društev, se preizkusili našportnih poligonihustvarjalnicah in še čem.

KJE: Češminov park, KDAJ: četrtek, 21. 9. 2017, od 17.00 do 19.00.