Posodobljeno: 16. 9. 2021

 

Svetujemo predhodni dogovor z učiteljico/učiteljem oziroma strokovno delavko.

 

Učitelj/ica

Oddelek/predmet

dan

prostor

Andreja Berlec

6.a, MAT, TIT

Petek, 9.10-9.55

Kabinet MAT 22

Alenka Brovč

7.a, SLJ, FIE

Sreda, 9.10-9.55

Kabinet SLO

Sabina Burkeljca

 

Po dogovoru

knjižnica

Ema Cerar

1.b/OPB 2

torek, 11.05-11.50,

petek, 10.15-11.00 

Zbornica Jarše

Anica Črne Ivkovič

GEO

Ponedeljek, 8.20-9.05

Kabinet pom. ravn. 35

Petra Dešman Senčar

8.c, ZGO, OPK

Ponedeljek, 11.05-11.50

Kabinet ZGO 56

Marko Drobne

9.c, GEO, DKE, FI

Ponedeljek, 10.15-11.00

Kabinet ZGO-GEO 56

Anita Gaber Peceli

3.a

Četrtek, 10.15-11.00

Kabinet 1. triletje

Katja Gačnik

8.b, GUM

Ponedeljek, 11.05-11.50

Kabinet 63

Ani Gale

4.b

Četrtek, 9.10-9.55

Učilnica 4.b, Jarše

Zlatka Gasparič

9.d, ŠPO

Ponedeljek, 10.15-11.00

Kabinet ŠPO 82

Simona Gomboc

1.b

Torek, 10.15-11.00

Zbornica Jarše

Teja Gostinčar

NEM

Četrtek, 11.55-12.40

Kabinet ZGO-GEO

Andreja Grabar

SLJ, GKL, OPB 12 (4.c)

Sreda, 11.05-11.50

Kabinet SLJ

Vilma Grilj

6.c, MAT, TIT

Torek, 9.10-9.55

Učilnica MAT 1 13

Tjaša Grobin Kham

8.a, TJA, GEO

Sreda, 9.10-9.55

Kabinet ANG 52

Tatjana Holy Kovačič 

OPB 10 (4.a)

Ponedeljek, 16.00-16.45

Kabinet OPB 39

Tjaša Huth

1.a/ OPB 1

Torek, 9.10-9.55

Kabinet OPB 39

Mateja Jakoš Vasle

3.c

Sreda, 10.15-11.00

Kabinet 1. triletje 38

Draga Jeretina Anžin

5.b

Torek, 8.20-9.05

Zbornica Jarše

Jure Jeromen

ŠPO, OIP

Po dogovoru

Kabinet ŠPO 82

Saša Klemenc

5.a, OPB 13 (5.b)

Ponedeljek, 10.15-11.00

Učilnica MOB J 8

Valentina Kocjančič

inkluzivna pedagoginja

Po dogovoru

Kabinet DSP 63

Klemen Kos

ZGO GEO, OPB 9 (3.c)

Ponedeljek, 9.10-9.55

Kabinet OPB 39

Ana Kovač

inkluzivna pedagoginja

Ponedeljek, 11.05 – 11.50

Kabinet DSP 63

Sonja Koželj Juhant

5.c, VNN

Ponedeljek, 11.05-11. 50

Učilnica 5.c 32

Tjaša Kranjc

pedagoginja

Po dogovoru

Kabinet ped. 62

Maja Krempl

OPB 2 (1.b)

Četrtek, 12.40-13.30

Zbornica Jarše

Irena Lapanje

7.B, SLJ, TJA

Četrtek, 12.00-12.45

Učilnica SLO 2 51

Nadja Lemut

OPB, GOS, NIP

Četrtek, 11.55-12.40

Kabinet OPB 39

Tanja Logar

socialna pedagoginja

Torek 9.10-9.55 po predhodnem dogovoru

Kabinet DSP 55

Urška Logar

1.c

Sreda, 8.20-9.05

Učilnica 1.c 48

Meta Maček

GOS, SPH

Ponedeljek, 8.20-9.05

Kabinet OŠP 93

Martin Mah

9.b, FIZ, NAR, SLZ, OGK, RVT

Četrtek, 9.10-9.55

Kabinet BIO 12

Irena Mučibabić

2.a

Sreda, 13.00 -13.45

Učilnica 2.a 40

Martina Orehek

5.d, OPB 15 (5.d)

Ponedeljek, 10.15-11.00

Kabinet 2. triletje 34

Nataša Pavlič

MAT

Ponedeljek, 11.55-12.40 po predhodnem dogovoru po e-pošti

Kabinet MAT 22

Metka Pečevnik

3.b

Petek, 11.05-11.50

Zbornica Jarše

Marija Pepelnak

defektologinja

Po dogovoru

Kabinet 61

Alenka Petek

TJA

Četrtek, 11.55-12.40

Kabinet OPB 39

Maja Petek Tomšič

pedagoginja

Po dogovoru

Kabinet ped. 92

Simona Pirc Jenko

OPB 6 (2.c)

Sreda, 11.55-12.40

Kabinet OPB 39

Rosita Podgorski

1.c/OPB 3

Torek, 12.00-12.45

Kabinet 1.triletje 38

Ana Podpečan

ŠPO, OIP

Sreda, 11.55-12.40

Kabinet ŠPO 82

Natalija Pokovec

2.b

Torek, 10.15-11.00

Zbornica Jarše

Boštjan Posedi

ŠPO, NIP, OIP

Četrtek, 10.15-11.00

Kabinet ŠPO 82

Štefka Ramovš

OPB 7 (3.a)

Ponedeljek, 16.00-16.45

Kabinet OPB 39

Dušan Smolè

R – OID

Ponedeljek, 8.20-9.05

Kabinet R -OID 66

Jana Stančič

6.b, SLJ, ŠNO

Petek, 8.20-9.05

Kabinet SLO 60

Tatjana Šarc

1.a

Torek, 9.10-9.55

Kabinet 1. triletje 38

Viviana Škrabec

OPB 8 (3.b)

Četrtek, 11.55-12.40

Zbornica Jarše

Eva Šimc

4.c

Torek, 9.10-9.55

Učilnica 4.c

Katja Šircelj

TJA

Ponedeljek, 12.45-13.30

Kabinet ANG 52

Katarina Škofic

LUM, LS

Četrtek, 11.55-12.40

Kabinet LUM 58

Darinka Šmit Bahčič

TJA

Četrtek, 8.20–9.05

Učilnica ANG 1 52

Petra Šuštar

ŠPO, OPB 5 (2.b)

Petek, 11.55-12.40

Zbornica Jarše

Joža Tomelj

4.a

Ponedeljek, 11.05 – 11.50

Učilnica 4.a

Damjana Trobec

2.c

Četrtek, 11.05-11.50

Kabinet 1.triletje 38

Mateja Vidmar

9.a, KEM, TIT, POK, KEŽ

Torek, 10.15-11.00

Kabinet KEM 14

Milena Vidovič

ravnateljica

Po dogovoru

Pisarna ravnateljice 94

Danica Volčini

7.c, BIO, NAR

Ponedeljek, 9.10.-9.55

Kabinet BIO 12

Vilma Vrtačnik Merčun

OPB 4 (2.a)

Torek, 16.00-16.45

Kabinet OPB 39

Vanessa Ziernfeld

MAT (od jan.)

/

Kabinet MAT 22

Kristina Zupančič

defektologinja

Po dogovoru

Kabinet  DSP31

Darja Žankar 

MAT

Torek, 9.10-9.55

Kabinet MAT 22

Tanja Žvokelj

inkluzivna pedagoginja

Četrtek, 10.15-11.00

Kabinet pri knjižnici

 

 

 

 

Dostopnost