Pozabljeno geslo za spletne učilnice se ponastavi na mdm.arnes.si pod “Pozabljeno geslo”. Če nimate izpolnjenega polja “Obnovitveni elektronski naslov”, obnovitveno sporočilo prejmejo starši.

Obširnejša navodila za spremembo gesla so tukaj.

Če nič ne gre, kontaktirajte šolskega računalnikarja (Smolè). Kanal komunikacije je lahko eAsistent, šolski ali osebni el.naslov ali osebno v šoli.

Pri nekaterih predmetih imajo učenci del učnih grediv objevljen v spletnih učilnicah. V spletne učilnice lahko tudi oddajajo svoje izdelke. Namen teh učilnic je večja učinkovitost – posledično tudi uspešnost – učenja.

Pozabljeno geslo za spletno učilnico Kolesar se ponastavi na mdm.arnes.si  pod “Pozabljeno geslo”. Če nimate izpolnjenega polja “Obnovitveni elektronski naslov”, obnovitveno sporočilo prejmejo starši.

Obširnejša navodila za spremembo gesla so tukaj.

Kolesar” je spletna učilnica namenjena opravljanju kolesarskega izpita, ki ga učenci opravljajo v 5. razredu. Na začetku 5. r se učenci na posebnem uvajalnem dnevu spoznajo z vpisom in z  načinom dela v tej in v ostalih spletnih učilnicah. V učilnici kolesar se opravlja simulacija oziroma testiranje z namenom priprave na kolesarski izpit, teoretični in praktični del kolesarskega izpita ter tudi teoretični in praktični del tekmovanj na to temo.

V tednu od 11. 12. do 15. 12. 2023 so učenci, ki gesla potrebujejo za spletne učilnice, prejeli nova gesla. Vzrok za ponastavitev gesel je opisan tu.

Sicer si lahko tudi sami ponastavite geslo po zgornjih navodilih.

(Skupno 3.655 obiskov, današnjih obiskov 4)