Debaterji smo se udeležili prvega debatnega turnirja v tem šolskem letu in se odlično odrezali!

Turnir je to soboto, 10. 10. 2015, potekal na I. OŠ Celje, udeležilo pa se ga je 25 ekip. Debatirali smo na vnaprej pripravljeno debatno trditev »Ljudje, ki nezdravo živijo, bi morali več plačevati za zdravstveno zavarovanje« in na impromtu trditev »Revija Pil je bolj zanimiva kot revija Smrklja«.

Dekleta so se prav tako odlično odrezale tudi kot posamezne govorke, saj so od skupno 75 govorcev zasedla naslednja mesta:

– Tara Kobetič: 9. najboljša govorka (priznanje)

– Teja Sajovic: 10. najboljša govorka (priznanje)

– Eva Korošec: 11. mesto

– Lara Glavan Pivec: 18. mesto

– Vita Kobetič: 23. mesto.

Čestitke vsem!

Mentorica