NEDELJSKA ŠPORTNA DRUŽENJA DRUŽIN OŠ RODICA 2017/18

Športna srečanja družin v telovadnici OŠ Rodica so namenjena druženju in rekreaciji. Potekala bodo ob nedeljah od oktobra 2017 do aprila 2018 med 15. in 17. uro – začetek v nedeljo 15.10.2017.

Glede REZERVACIJE TERMINA:

• Rezervacije potekajo preko mailing liste – kontakt so predstavniki staršev posameznih razredov ali koordinator groselj@2pi.si
  • Vsak razred lahko v prvem krogu rezervira samo EN TERMIN
  • Velja mlinarjevo pravilo
  • Drugi krog bomo odprli, če v prvem ne bomo vsega rezervirali.
  • Dva razreda se lahko odločita za sodelovanje na isto nedeljo tudi naknadno (še posebej, če veste iz preteklih let, da bo odziv iz vašega razreda majhen).

Glede IZVEDBE SREČANJA:

• Predstavnik razreda poskrbi za promocijo dogodka v razredu ter prevzame odgovornost vodje srečanja (ali pa najde nekoga drugega, ki bo vodja).
  • Vodja srečanja do četrtka pred aktualno nedeljo pošlje mail naročilo na jeromen@guest.arnes.si, katere rekvizite (npr žoge – mehke, rokometne, nogometne, košarkarske…) si želite za potrebe druženja.
  • Vodja srečanja v petek do 15h (izjemoma lahko tudi drug dan, vendar v dogovoru s šolo) v tajništvu dvigne ključe in obrazec za druženja.
  • Če bo napovedano lepo vreme, se lahko odločite za uporabo zunanjega igrišča ali alternativno možnost (pohod ob Bistrici, igrišče na Viru,… – lani je bilo nekaj lepih izkušenj takšnega druženja)
  • Vstop v šolo v nedeljo je na vzhodni strani – pri kotlovnici oz stanovanju hišnika.
  • Na samem srečanju je potrebno voditi listo prisotnosti (posebej otroci, posebej družine – zadošča podpis enega starša za vse svoje) in podpisati pogodbo.
  • Nujna je dvoranska obutev!
  • Na srečanju skrbite za nemoten potek, pa tudi za red in disciplino.
  • Na koncu je treba pospraviti vse tako, kot smo dobili na začetku.
  • V ponedeljek po srečanju se ključe in izpolnjene papirje vrne v tajništvo šole, na mail groselj@2pi.si pa se pošlje informacija o udeležbi (koliko otrok in koliko družin je prišlo)

Vse dobro in veliko športnih užitkov!

Boštjan Grošelj, koordinator

Evidenčni list – seznam uporabnikov telovadnice

Poročilo o projektu ” Športno druženje” za šolsko leto 2013/2014

Poročilo o projektu ” Športno druženje” za šolsko leto 2012/2013