Tudi letos je naša šola sodelovala na strip in video natečaju Safe.si »Kritična uporaba interneta – ne verjemu vsemu, kar najdeš na spletu!« Veseli smo, da so naši učenci kritični, da razmišljajo o pasteh interneta, o prevarah in tudi o dobrih stvareh, ki jih splet prinaša.

Učenca Oskar in Jure iz 6. b sta  s svojo izvirno zgodbo in fantastično stripovsko podobo premagala konkurenco 65 stripov. Prepričala jih je njuna kreativnost, inovativnost tematike in uporabnost izdelka. Zasedla sta prvo mesto (2. triada) in prejela priznanje in zlato medaljo. Za nagrado sta si ogledala tudi dokumentarni film Ptice jezer – njihova vrnitev, ki ga toplo priporočamo.

Njun strip si lahko ogledate na: https://safe.si/natecaji/safesi-nagradni-natecaj-20182019

Iskrene čestitke!!!

Mentorica Alenka Brovč

 

Dostopnost