01/ 721 95 30, Jarše 01/ 724 30 80 os-rodica@guest.arnes.si

Verzija 8. 10. 2021

IZVAJALEC CILJNA SKUPINA Kdaj ?
DEJAVNOST prostor
Mladinski pevski zbor Gačnik 6. – 9.r. ponedeljek, torek, sreda, 12.45 – 13.30, petek, 7.30 – 8.15 učilnica GUM 67
Ukulele, cajon in drugi inštrumenti Gačnik 6. – 9.r. sreda, 7.30 – 8.15 učilnica GUM 67
Otroški pevski zbor Cerar 1. – 5.r. torek, 13.30 – 14.15 (učil.5.b), četrtek, 13.30 – 14.15 (učil. GUM) učilnica GUM 67, učil. 5.b
Gibalne dejavnosti v 1.a (v okviru OPB 1) Šarc 1.a petek, 12.40-13.30 telovadnica 2 26
Igrajmo se in ustvarjajmo (v okviru OPB 1) Huth 1.a torek, 12.40-13.30 učilnica 1.a 85
Mlajši otroški pevski zbor Huth 1. – 4.r. četrtek, 13.30-14.15 (2. – 4.r.); 14.20 – 15.05 (1.r.) učilnica GUM 67
Bralnice in ustvarjalnice v 1.b (v okviru OPB 2) Gomboc 1.b četrtek, 12.40-13.30 učilnica 1.b, Jarše
Gibalne dejavnosti v 1.b (v okviru OPB 2) Cerar 1.b ponedeljek, 13.30-14.20 telovadnica Jarše
Gibalne dejavnosti v 1.c (v okviru OPB 3) Podgorski 1.c sreda, 13.30-14.20 telovadnica 2 26
Ustvarjalnice v 2.a (v okviru OPB 4) Vrtačnik Merčun 2.a petek, 13.30-14.20 učilnica 2.a 40
Gibalne dejavnosti v 2.a (v okviru OPB 4) Jeromen 2.a ponedeljek, 11.50-12.40 zunaj
Gibalne dejavnosti  v 2.b (v okviru OPB 5) Šuštar 2.b četrtek, 13.30-14.20 telovadnica Jarše
Sprostitvene dejavnosti  v 2.b (v okviru OPB 5) Pokovec 2.b četrtek, 12.45-13.30 učilnica 2.b, Jarše
Gibalne dejavnosti v 2.c (v okviru OPB 6) Simona Pirc Jenko 2.c torek, 12.40-13.30 zunaj
Gibalne urice v 1.b Kovač 1.b sreda, 13.30-14.20 telovadnica Jarše
Gibalne urice v 2.b Kovač 2.b sreda, 12.45-13.30 telovadnica Jarše
Sprostitvene dejavnosti v 3.a (v okviru OPB 7) Ramovš 3.a ponedeljek, 13.30-14.20 učilnica 3.a 41
Gibalne dejavnosti v 3.a (v okviru OPB 7) Posedi 3.a petek, 13.30-14.20 telovadnica 2 26
Besedne igrarije Pečevnik 3.b torek, 7.30 – 8.15 (A), četrtek, 7.30 – 8.15 (B) učilnica 3.b, Jarše
Gibalne dejavnosti v 3.b (v okviru OPB 8) Škrabec 3.b petek, 13.30-14.20 telovadnica Jarše
Gibalne dejavnosti v 3.c (v okviru OPB 9) Podpečan 3.c ponedeljek, 14.20-15.10 telovadnica 1 82
Bralni klub Jakoš Vasle 3.c sreda, 7.30 – 8.15 učilnica 3.c 36
Sprostitvene dejavnosti  v 4.a (v okviru OPB 10) Holy 4.a petek, 13.30-14.20 učilnica 4.a 33
Socialne igre  v 4.c (v okviru OPB 12) Šimc 4.c ponedeljek, 11.50-12.40 učilnica 4.c 43
Reciklarnica  v 4.c (v okviru OPB 12) Grabar 4.c sreda, 14.20-15.10 učilnica 4.c 43
Sprostitvene dejavnosti  v 5.a (v okviru OPB 13) Klemenc 5.a petek, 12.40-13.30 učilnica mob. 8
Sprostitvene dejavnosti  v 5.d (v okviru OPB 14) Orehek 5.d četretek, 12.40-13.30 učilnica 5.d 42
Naravoslovje (priprava na tekmovanje Kresnička) Žankar 2., 3.r. projektno: 2.r. – torek, 11.55-12.40;  3.r. – sreda, 11.55-12.40 učilnica FIZ 16
Francoščina Drobne 2. – 4.r. sreda, 13.30-14.20 učilnica GEO 55
Oblikovanje iz papirja v 1.b Gomboc 1.b sreda, 13.30-14.20 (A) učilnica 1.b, Jarše
Oblikovanje iz papirja v 2.b Gomboc 2.b ponedeljek, 13.30-14.20 (B) učilnica 2.b, Jarše
Nemščina Gostinčar 3.r. sreda, 11.55-12.40 učilnica NEM 65
Mali picopeki (v okviru OPB do vključno 4.r.) Maček 1. – 5.r. marec in april gosp. prakt. 21
Igranje družabnih iger Klemenc 5.r. ponedeljek, 13.30 – 14.20 učilnica mob. 8
Vrtičkanje Jeretina Anžin 5.b po dogovoru (jesensko in spomladansko obdobje) zunaj, Jarše
Branje ne pozna meja Burkeljca, Jeretina Anžin 5.b petek, 7.30 – 8.15 knjižnica 91
Cankarjev klub #22 (priprave na tekmovanje iz znanja slovenščine) Burkeljca 8., 9.r. sreda, 7.30 – 8.15 knjižnica 91
Knjižničarski krožek Medved 5. – 9.r. torek, 12.45-13.30 (6.b B), torek, 13.50-14.35 (5.a,6.a A) knjižnica 91
Kiparstvo Škofic 3. – 9.r. petek, 13.40 – 15.10 učilnica 4.b, Jarše
Priprava na tekmovanje Vesela šola Koželj Juhant 4. – 9.r. petek, 7.30 – 8.15 (od novembra do maja) računalnica 20
Prva pomoč Koželj Juhant 6. – 9.r. torek, 7.30 – 8.15 učilnica 5.c 32
Logika Grilj 6. – 9.r. četrtek, 7.30 – 8.15 učil. MAT 1 13
Mladi raziskovalci Kos 6. – 9.r. po dogovoru od 16.00 dalje računalnica 20
Modelarski krožek Mah 6. – 9.r. po dogovoru učilnica THV 17
Računalniško tekmovanje Bober Pavlič 7. – 9.r. četrtek, 13.50 – 14.35 računalnica 20
Programiranje Pavlič 8., 9.r. po dogovoru računalnica 20
Več glasbe (priprava na tekmovanje) Gačnik 8. – 9.r. po dogovoru učilnica GUM 67
Male sive celice Kovač 6. – 9.r. ponedeljek, 13.30-14.15 učilnica GEO 55
Razmišljamo in ustvarjajmo Brovč 6. – 9.r. po dogovoru učilnica SLO 3 59
Gasilci Tajda Klopčič 1. – 9.r. sreda, 17.00 – 18.00 PGD Jarše
Taborniki S. Knep 1. – 9.r. petek, 16.00 – 17.00 učil. v pritličju
Namizni tenis David Orešnik 1. – 8.r. petek, 12.45-13.30 (A urnik 1.triada Rodica, B urnik 3.b, 4.b, 5.b); 13.30-14.15 (4. – 6.r.); 14.15 -15.00 (7. – 9.r.) telovadnica 2 26
Košarka – dečki KK Helios 1. – 9.r. ponedeljek  1.-3.r.: 15.30 – 16.30; 4.-6.r.: 16.30 – 17.30; 7.-9.r.: 17.30 – 18.30 in četrtek 1.-3.r.: 16.00 – 17.00; 4.-6.r.: 17.00 – 18.00; 7.-9.r.: 18.00 – 19.00 telovadnica 1 82
Košarka – deklice ŽKD Ledita 1. – 9.r. sreda, 15.30 – 16.45 (od 4.r. dalje); četrtek, 15.00 – 16.00 (1.triada) telovadnica 1 83
Nogometna šola NK Domžale (Darko Oražem) 1. – 3.r. torek: 1.b, 2.b, 3.b Jarše: 14.15-15.00.; Rodica: 1.a,1.c 15.05 – 15.50; 2.a, 2.c in 3.a, 3.c 15.55 – 16.40 telovadnica 1 82
Odbojka – deklice Grega Orel (ŽOK) 4. – 6.r. sreda, 14.30 – 15.30 telovadnica 1 82
Odbojka – dečki Gasparič 4. – 9.r. četrtek, 13.30 – 15.00 telovadnica 1 82
Dekliški nogomet ŽNK Radomlje 1. – 4.r. torek, 14.40 – 15.25 telovadnica 2 26
Šah Turek 1. – 9.r. ponedeljek, 16.00-17.30 učil. MAT 1 13
Judo* (plačljivo) Judo klub Domžale 1. – 6.r. ponedeljek in sreda 1.r.14.30 – 15.30; 2. – 6.r. : 15.30 – 16.30; predšolski in zunanji: 16.30 – 17.30 telovadnica 2 26
Ritmična gimnastika* (plačljivo) ŠK Bleščica Katra Žvab (A. Jagodič) 1. – 4.r. sreda, 17.45 – 18.45 telovadnica 2 26
Karate* (plačljivo) Karate klub Domžale (Tjaša Šinkovec Savšek) 1. – 9.r. torek, 17.45 – 19.30; četrtek, 17.00 – 19.30 (po skupinah) telovadnica 2 26
ŠD Sovice* (plačljivo) ŠD Sovice (Tjaša Janežič) 1. – 3.r. torek, 15.00 – 16.00 avla
Miki plesna šola* (plačljivo) Miki PŠ 1. – 5.r. četrtek, 15.00 – 16.00 avla
Mažoretni ples – deklice* (plačljivo) Anita Omerzu Tome 1. – 9.r. ponedeljek, 13.30 -14.15 (1., 2.r.), 14.15-15.00 (3.- 9.r.) avla
GŠ POLMA – individualni pouk instrumenta: kitara, klavir, sintesajzer, flavta* (plačljivo) GŠ Polma 1. – 9.r. po dogovoru učil. v kleti
Šolsko glasilo Stančič, Mah 6. – 9.r. sreda, 12.45-13.30 računalnica 20
Dostopnost