URNIK DODATNEGA IN DOPOLNILNEGA POUKA 2022/23
    DODATNI POUK           DOPOLNILNI POUK         prostor
    št.ur/teden ISP MUS predm. razr. URNIK         URNIK  
  Berlec Andreja 0,5     MAT 9. A, B C četrtek, 7.30 – 8.15 (B urnik) 1     8. a, b, c in 9. a, b, c sreda, 7.30 – 8.15 (A in B urnik) MAT 2
  Brovč Alenka             1     8. a, b, c in 9. a, b, c ponedeljek, 6. ura  SLO 3
  Burkeljca Sabina 1       8. in 9.              
  Dešman Senčar Petra   1   ZGO 8. in 9. sreda, 12.45 – 13.30            
  Gaber Peceli Anita 0,5       3. A 11.55-12.40 0,5     3. A 11.55-12.40  
  Gale Ani                        
  Gomboc Simona             0,5     1. b sreda, 7.30 – 8.15 (A in B urnik) zbornica Jarše
  Gostinčar Teja 0,5       4. – 9. sreda, 14.40 – 15.05 0,5     4. – 9.  sreda, 14. 40 – 15.05 NEM (št. RZ2)
  Grabar Andreja                        
  Grilj Vilma 0,5       7.a,b,c,d četrtek, 7.30 – 8.15 (B urnik)           MAT 1
  Grobin Kham Tjaša                        
  Jakoš Vasle Mateja 0,5       3. C torek 7.30 – 8.15  (B-urnik) 0,5     3. C torek, 7.30 – 8.15 (A- urnik) 3. C
  Jeretina Anžin Draga 0,5 0,5   MAT, SLJ) 5. b torek, 7.30-8.15 (B – urnik) 0,5     5. b torek, 7.30-8.15 (B – urnik) 5. b
  Klemenc Saša 0,5 1   MAT, SLJ 5.a ponedeljek, 7.30 – 8.15 (B-urnik) 0,5     5.a torek, 7.30 – 8.15 (A- urnik)  
  Krempl Maja 0,5     SLJ/priprave na Cankarjevo tekmovanje 6. in 7.  ponedeljek, 12.45- 13.30 (od 26. 9. naprej)            
  Kos Klemen 0,5       6. – 9.  sreda, 12.45 – 13.30 (od 28. 9. najprej)            
  Koželj Juhant Sonja 0,5 0,5   MAT, SLJ 5.c sreda, 12.45 – 13.30 B urnik 0,5     5.c sreda, 14. 40 – 15.05 A urnik 5.c
  Lapanje Irena             1     8. in 9. razred TJA 8. raz. pon. 12.45–13.30 (A-urnik) in 9. raz. sre. 7.30–8.15 (A-urnik) SLO 2
  Logar Urška             0,5     1. C četrtek, 7.30 – 7.55 1. C
  Mah Martin 0,5     FIZ 8., 9. torek, 6. ura 0,5     8., 9. torek, 6. ura FIZ
  Majcen Mateja 0,5     MAT 6.r torek, 12:45 -13:30 (B-urnik) 1     6. in 7. razred ponedeljek, 6. in 7. razred , 12:45 – 13:30 (A in B urnik)  
  Mučibabić Irena             1     2. a torek, 11.55 – 12.40  
  Orehek Martina 0,5     MAT, SLJ 4. a petek, 7.30-8.15 (A in B-urnik) 0,5     4. a sreda, 7.30 – 8.15 (A urnik) 4. a
  Pavlič Nataša 0,5     MAT 8 a,b,c petek, 11.55-12.40 (B-urnik) in tudi po dogovoru            
  Pečevnik Metka 0,5     MAT, SLJ 3.b petek, 7.30-8.15 (A-urnik) 0,5     3.b petek, 7.30-8.15 (B-urnik)  
  Petek Alenka             1          
  Pokovec Natalija                   2.b ponedeljek, 11.55 – 12.40 učilnica 2.b
  Stančič Jana             1     6. in 7. razred ponedeljek, 6. ura   
  Šarc Tatjana             0’5     1.A torek, 11.55 – 12.40 1. A
  Šircelj Katja/Stegu David             1     6. in 7. razred četrtek, 7.30 – 7.55 1. nadstropje
  Božič Eva 0,5     MAT, SLJ 4. C petek, 7.30-8.15 (A in B-urnik) 0,5     4. C sreda, 7.30 – 8.15 (A urnik) 4. C
  Šmit Bahčič Darinka 1         9. r: sreda, 7.30-8.15 (A in B urnik), 8. r: torek, 7.30-8.15 (A in B urnik)            
  Tomelj Joža                        
  Trobec Damjana             1     2.c ponedeljek, 11.55-12.40 2.c
  Vidmar Mateja 0,5       8.,9. r sreda, predura ( B) 0,5     8., 9.r ponedeljek, 6.ura (Ain B) kem
  Volčini Danica 0,5     BIO 8.,9.prot./6.,7.kres.              
  Stopar Katarina 0,5     MAT, SLJ 4.B torek, predura 7.30 – 8.15 0,5     4.B  torek, 7.30 – 8.15 (A- urnik)  

 

(Skupno 451 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost