V telovadnici OŠ Dragomelj je potekalo področno tekmovanje v namiznem tenisu, pravico nastopa so imeli najboljši iz regijskih tekmovanj domžalske, kamniške in medvoške regije. V disciplini učenke absolutna kategorija (s točkami Namiznoteniške zveze Slovenije) so iz naše šole nastopale Gaja Kobetič ter Živa in Brina Markič. Gaja je dosegla prvo mesto in naslov področne prvakinje, vice prvakinja je postala Živa Markič, Brina Markič je zasedla tretje mesto. Gaja in Živa sta se uvrstili v nadaljnje tekmovanje. Žal se v četrtfinale državnega prvenstva v šolskem namiznem tenisu uvrstita samo najboljši dve, čeprav bi si, glede na kvaliteto, napredovanje zaslužila tudi Brina Markič, ki je bila tokrat tretja, a zaradi propozicij ostala brez napredovanja na višji nivo tekmovanja. Šolska ekipa v postavi Gaja Kobetič, Živa Markič, Brina Markič, Vito Popovič in Žiga Šubelj je v ekipnem tekmovanju osvojila četrto mesto. Žal to ni bilo dovolj za napredovanje, zmanjkalo je malo športne sreče – z njo bi bili lahko v igri celo za prvo mesto, a smo obstali v četrtfinalu.

Vsem še enkrat čestitke za dosežene rezultate ter prikazano igro, Gaji in Živi pa veliko uspeha na četrtfinalu državnega šolskega prvenstva v namiznem tenisu.