V petek, 15. junija 2018, na naši šoli ni bil samo zaključek pouka za devetošolce in valeta v HKC, ampak je bilo živahno tudi na šolskem igrišču. Učitelji podaljšanega bivanja so za učence pripravili zdaj že tradicionalne igre brez meja. Tokrat so se učenci lahko preizkusili v igrah: metanje obročev na stožce, twister, hoja z vrečami, badminton, ristanc, ciljanje kroga, preskakovanje kolebnic, ročni nogomet in podiranje kegljev, se udeležili sprostitvene in sladoledne delavnice ter izdelovanja lopatk iz odpadne embalaže. S tem smo v OPB na zabaven način obeležili bližajoči se zaključek šolskega leta. Vsem učencem želimo vesele, zabavne in varne poletne počitnice. Nekaj slikovnih utrinkov … (foto Tatjana Novak)