Decembrski praznični čas smo v 2.A popestrili z druženjem z učenci naše sosednje šole Roje. O prvem srečanju, ki je potekalo v začetku meseca, so učenci zapisali sledeče:

V petek, 6. 12., so prišli učenci z OŠ Roje. Zaigrali smo jim predstavo. Prišla je tudi ravnateljica. Po predstavi smo jim postregli s suhim sadjem in čajem. Na koncu smo jim dali miške s sladkimi repki. (Lenart)

K nam so prišli učenci z OŠ Roje. Bil je petek. Dali so nam krogce in notri je pisalo, kaj nam delijo. Bili smo navdušeni. Nato smo jim zaigrali predstavo. na koncu smo jim podarili miške s sladkimi repki. (Linus)

V petek so nas obiskali učenci z OŠ Roje. Zaigrali smo jim predstavo. Ko je bilo konec so nam zaploskali. Nato smo jim pokazali igrače. Po igri smo se poslovili. Za slovo smo jim dali miške s sladkorno paličico. Zmenili smo se, da se še kdaj vidimo. (Pia)

Naše drugo srečanje pa je bilo tik pred začetkom počitniških dni, ko smo si na sosednji šoli ogledali proslavo. Veselimo se vseh nadaljnjih srečanj.

cof