Spoštovani starši prvošolčkov!

Glede na posebne okoliščine in potrebne varnostne ukrepe ob pojavu novega koronavirusa COVID-19 smo to šolsko leto primorani sprejem prvošolcev, za njih in vas tako poseben dogodek, žal izpeljati malce drugače kot to storimo običajno. Skupnega sprejema in programa tako v večnamenskem prostoru ne bo.

V TOREK, 1. SEPTEMBRA 2020, boste ob 10.15 vašega prvošolčka pripeljali na zbirno mesto za posamezen oddelek:

1.A – zunaj pred glavnim vhodom v šolo

1.B – zunaj pred vhodom v jarško šolo

1.C – zunaj pred vhodom v prizidek šole.

Otroci bodo z učiteljico in vzgojiteljico odšli v njihovo učilnico, kjer bodo potekale spoznavne aktivnosti. Ob 11. 15 boste vašega otroka prevzeli na istem – torej zbirnem mestu. Starši boste prejeli osnovne informacije v pisni obliki.

Otroci pridejo prvi dan v šolo brez torb in šolskih potrebščin, le te prinesejo s seboj v sredo, 2.9.2020. Delovne zvezke bodo otroci prejeli v šoli v prvem tednu pričetka pouka.

Starše vljudno naprošamo, da za parkiranje uporabite parkirišče pri Mlinščici (pri vrtcu Ostržek), ob šolah parkiranje ni možno.

Učiteljice in vzgojiteljice 1. razreda