Spoštovani starši, drage učenke, dragi učenci.

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije  v državi je Vlada RS dne, 30. 10. 2020, sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov.

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je izdala sklep o podaljšanju jesenskih počitnic za osnovne in glasbene šole v šolskem letu 2020/2021. Jesenske počitnice se podaljšajo do 8. 11. 2020.

Naslednji teden bo sprejeta nova odločitev glede načina izobraževanja, o čemer vas bomo obvestili. V imenu vseh zaposlenih OŠ Rodica želim, da ohranite svoje zdravje. Spoštujte veljavne ukrepe zato, da se življenje čimprej normalizira.

Na šolski spletni strani bomo v podporo prijetnemu in koristnemu preživljanju prostega časa v podaljšanih jesenskih počitnicah objavili nekaj predlogov za otroke in starše.

Lepo vas pozdravljam.

Milena Vidovič, ravnateljica