V ponedeljek, 17. 4., so naši učenci v Trebnjem odigrali še zadnji nogometni turnir v tej sezoni, saj se z drugim mestom niso uspeli uvrstiti na finale državnega prvenstva. V prvi tekmi so naši učenci po začetnem zaostanku uspeli izenačiti proti OŠ Miren, v drugi pa so proti učencem iz Lesc zanesljivo zmagali s 3-1. O napredovanju, ki ga je prinašalo le prvo mesto, je tako odločala tekma proti domačinom. Učenci OŠ Trebnje so imeli seveda bučno podporo s tribun, a so imeli naši nogometaši ves čas pobudo v igri. Polčas se je končal z 0-0, v zadnji tretjini drugega polčasa pa so domačini iz ene redkih akcij povedli. Do konca je ostalo le še pet minut in naši učenci so uspeli hitro izenačiti, za zmagoviti gol v zadnjih sekundah tekme pa je na žalost zmanjkalo tudi malo športne sreče. Rezultat 1-1 je pomenil, da so se na finalni turnir uvrstili lanski zmagovalci in gostitelji turnirja učenci OŠ Trebnje.

Našim učencem čestitam za prikazano nogometno znanje in jim želim vse najboljše tudi na njihovi klubski (in reprezentančni) poti.

Jure Jeromen

Nekaj utrinkov s tekme si lahko ogledate v videu na spletni strani OŠ Trebnje.

(Skupno 18 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost