V sredo, 29. 05 je na bazenu v Kamniku potekalo šolsko področno prvenstvo v akvatlonu za osnovne in srednje šole. Tekmovanja smo se udeležili tudi z učenci in učenkami naše šole in bili pri tem nadvse uspešni, saj sta se v finale tekmovanja, ki bo naslednji teden potekalo v Brestanici, uvrstila kar dva učenca naše šole. To sta Lan Mojsilović, ki je v svoji starostni kategoriji osvojil prvo mesto in Vita Mlakar, ki si je v močni konkurenci priborila odlično drugo mesto. Prav tako pa gredo iskrene čestitke vsem ostalim učenkam in učencem (Zarja Burkeljca, Nik Veselko, Luka Turšič in Matej Cencelj), saj se je večina njih sploh prvič srečala s tako obliko tekmovanja, na katerem so morali takoj po opravljenem plavanju, opraviti še s tekom. Nekaj tekmovalne smole je imel Luka Turšič, kateremu je med tekom sotekmovalec stopil na čevelj in mu ga pri tem sezul, kar ga je zagotovo stalo vidnejše uvrstitve. Kar pa največ šteje, so nasmehi na obrazih ter želja, da se na istem prizorišču ponovno srečamo ob letu osorej.  

Lep športni pozdrav.

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost