Na bazenu v Brestanici je v torek, 4. 06 potekalo državno prvenstvo v akvatlonu, na katerega so se preko področnega prvenstva, ki je potekalo prejšnji teden v Kamniku, uvrstili tudi štirje učenci naše šole. To so bili: Lan Mojsilović, Zarja Burkeljca, Vita Mlakar in Luka Turšič.

Najvidnejšo uvrstitev je dosegel Lan Mojsilović, saj je, navkljub poškodbi, katero je staknil pri izhodu iz vode, dosegel odlično 3. mesto.

Prav tako so se odlično odrezali preostali trije učenci šole, kateri so, v močni konkurenci triatloncev in plavalcev slovenskih osnovnih šol, prikazali izjemno srčnost in požrtvovalnost vse do ciljne črte.

ISKRENE ČESTITKE IN POHVALE VSEM NASTOPAJOČIM IN UPAM, DA SE PONOVNO VIDIMO NASLEDNJE ŠOLSKO LETO.

Boštjan Posedi