X. teden od 25. 5. do 29. 5. 2020

SLOVENŠČINA  SLJ- 10. teden -7. A (Holy)
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 10 teden 7 razred motivi
GLASBENA UMETNOST  GUM7A_10
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT  7.R ŠPORT 10. teden (1)
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

IX. teden od 18. 5. do 22. 5. 2020

SLOVENŠČINA  SLJ- 9. teden -7. A (Holy)
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST
GLASBENA UMETNOST  GUM7_9
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  7.razred,9.teden
ŠPORT  7. razred 9. teden
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

VIII. teden od 11. 5. do 15. 5. 2020

SLOVENŠČINA  Naloga za ocenjevanje SLJ- 8. teden -7. A (Holy)
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 7 razred, 8 teden
GLASBENA UMETNOST  GUM7A_8
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici Samoevalvacija spisa
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT  7.R ŠPORT 8. teden
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

VII. teden od 4. 5. do 8. 5. 2020

SLOVENŠČINA  SLJ- 7. teden -7. A (Holy)
MATEMATIKA Poteka v spletni učilnici
TUJI JEZIK Poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST
GLASBENA UMETNOST  GUM7A_7
GEOGRAFIJA Poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA Poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA Poteka v spletni učilnici
NARAVOSLOVJE Poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  7. razred, 7.teden
ŠPORT   7. RAZRED švk 7. TEDEN
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti


VI. teden od 20. 4. do 24. 4. 2020

SLOVENŠČINA
MATEMATIKA Poteka v spletni učilnici
TUJI JEZIK Poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST
GLASBENA UMETNOST
GEOGRAFIJA Poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA Poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA Poteka v spletni učilnici
NARAVOSLOVJE Poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

V. teden od 14. 4. do 17. 4. 2020

SLOVENŠČINA  SLJ- 5. teden -7. A (Holy)
MATEMATIKA  Matematika 7.A_5 teden (Ziernfeld)
TUJI JEZIK TJA poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  Ta teden ni na urniku
GLASBENA UMETNOST  GUM7A_5
GEOGRAFIJA  Geografija poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA  Zgodovina poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE_peti teden_7a in b
NARAVOSLOVJE  Naravoslovje poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  7.razred,5.teden
ŠPORT  7. razred 5.teden
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

IV. teden od 6. 4. do 10. 4. 2020

SLOVENŠČINA  SLJ – četrti teden 7. A (Holy)
MATEMATIKA  Matematika 7.A_4 teden (Ziernfeld)
TUJI JEZIK  TJA poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 4 teden  Film urbani_elementi_9.r._3.teden glasbena_abstraktna_slika_LS1,LS2,LS3_3.teden linearna_perspektiva_8.r._3.teden skupinski_portret_6.r_3.teden
GLASBENA UMETNOST   Navodila za GUM
GEOGRAFIJA  Geografija poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA  Zgodovina poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE_četrti teden_7a in b
NARAVOSLOVJE  Naravoslovje poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  ta teden ni na urniku
ŠPORT  7. razred 4. teden
IZBIRNI PREDMETI  Tukaj so vsi izbirni predmeti

III. teden od 30. 3 do 3. 4. 2020

SLOVENŠČINA  SLJ – tretji teden 7. A (Holy)  SLJ – učni list 7. A (Holy)
MATEMATIKA  Matematika 7.A_3 teden (Ziernfeld)
TUJI JEZIK  ANGLESCINA-7.A-3.teden
LIKOVNA UMETNOST  ta teden ni na urniku
GLASBENA UMETNOST  GUM7A_3
GEOGRAFIJA  GEOGRAFIJA-7.A-3.teden
ZGODOVINA  Navodila za delo – 7.a
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE_tretji teden_7a in b
NARAVOSLOVJE  NAR7_3
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA TIT7_30_3_3_4_2020
ŠPORT  7. razred 3
IZBIRNI PREDMETI  Tukaj so vsi izbirni predmeti

II. teden od 23. 3 do 27. 3. 2020

7.8.9.SPH.2.teden

DKE_drugi teden_7a in b

Šport 7. razred 23-27. 3_

Zgodovina – 7a

GUM7A_2

Matematika 7.A_2 teden (Ziernfeld)

OBDELAVA GRADIV_2 teden

ANGLESCINA-7.A-2.teden

Drugi teden SLJ 7-7 A

Urejanje besedil, navodila za urejanje besedila (Ziernfeld)              Urejanje besedil, Zgodovina računalništva (Ziernfeld)

Likovna umetnost za 7

Likovno snovanje1 2 teden

GEOGRAFIJA-7.A-2.teden

Nemščina_na_daljavo,_2._teden,_7._razred

NAR7_23_27_3_2020

DIP_23_27_3_2020

ŠZZ IP

 

 

I. teden od 16. 3 do 20. 3. 2020

 

Sodobna priprava hrane (Maček)

Glasbena umetnost (Gačnik)

Zgodovina (Dešman Senčar) Navodila za delo – 7a

Urejanje besedil, navodila za urejanje besedila (Ziernfeld)                        Urejanje besedil, Zgodovina računalništva (Ziernfeld)

Nemščina na daljavo_1. teden (Kolenc)

TJA Navodila-1.teden_7.A (Grobin Kham)      4.URA ANGLEŠČINA (7.raz)

Šport 7. razred 16-20.3

TIT_7.RAZRED(16.-20.3.)pdf

Slovenščina Prvi teden SLJ 7-7 A (Holy)                        Slovenščina UL – stavčni členi-7 A (Holy)

DIP_16_27_3_2020 (Mah)

MATEMATIKA DODATNI POUK 7A_7B_7C_7D_Darja Zankar

Prvi in drugi teden ŠNO (Stančič)

Prvi in drugi teden LIT (Stančič)

1. teden-GEO-7.A

DOPOLNILNI-7.RAZ.-VAJA 2.PPZ

Likovno snovanje 1 delo na daljavo (Škofic)

DKE_prvi teden_7a in b (Brovč)

Matematika 7A (Ziernfeld)

Dopolnilni pouk matematika 7 (Ziernfeld)

NAR7_ABCD (Mah, Volčini)

1. in 2. teden – VNN       epidemije

Navodila za delo IP – ŠZZ (Posedi)