X. teden od 25. 5. do 29. 5. 2020

SLOVENŠČINA V spletni učilnici
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 10 teden 7 razred motivi
GLASBENA UMETNOST  GUM7B_10
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT  7.R ŠPORT 10. teden (1)
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

IX. teden od 18. 5. do 22. 5. 2020

SLOVENŠČINA V spletni učilnici
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST
GLASBENA UMETNOST  GUM7B_9
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  7.razred,9.teden
ŠPORT  7. razred 9. teden
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

VIII. teden od 11. 5. do 15. 5. 2020

SLOVENŠČINA V spletni učilnici NALOGA 1_DB_Elvis Skorc NALOGA 2_pismo
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 7 razred, 8 teden
GLASBENA UMETNOST  GUM7B_8
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici Samoevalvacija spisa
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT  7.R ŠPORT 8. teden
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

VII. teden od 4. 5. do 8. 5. 2020

SLOVENŠČINA Poteka v spletni učilnici
MATEMATIKA Poteka v spletni učilnici
TUJI JEZIK Poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST
GLASBENA UMETNOST  GUM7B_7
GEOGRAFIJA Poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA Poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA Poteka v spletni učilnici
NARAVOSLOVJE Poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  7. razred, 7.teden
ŠPORT  7. RAZRED švk 7. TEDEN
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

VI. teden od 20. 4. do 24. 4. 2020

SLOVENŠČINA  Poteka v spletni učilnici  SLJ_šesti teden_ 7b
MATEMATIKA  Poteka v spletni učilnici
TUJI JEZIK TJA poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 7 razred 6 teden
GLASBENA UMETNOST  GUM7B_6 naj pogledajo zadolžitve že v ponedeljek.
GEOGRAFIJA  Geografija poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA  Zgodovina poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE_šesti teden_7a in b
NARAVOSLOVJE  Naravoslovje poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT NAVODILA ZA DELO ŠPO 7. R
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

V. teden od 14. 4. do 17. 4. 2020

SLOVENŠČINA  SLJ_peti teden_ 7b
MATEMATIKA  Matematika poteka v spletni učilnici
TUJI JEZIK TJA poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  Ta teden ni na urniku
GLASBENA UMETNOST
GEOGRAFIJA  Geografija poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA  Zgodovina poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE_peti teden_7a in b
NARAVOSLOVJE  Naravoslovje poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  7.razred,5.teden
ŠPORT  7. razred 5.teden
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

IV. teden od 6. 4. do 10. 4. 2020

SLOVENŠČINA  SLJ_četrti teden_ 7b_
MATEMATIKA  4_teden_mat_7b__Darja_Zankar
TUJI JEZIK  TJA poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST   likovna umetnost 4 teden  Film urbani_elementi_9.r._3.teden glasbena_abstraktna_slika_LS1,LS2,LS3_3.teden linearna_perspektiva_8.r._3.teden skupinski_portret_6.r_3.teden
GLASBENA UMETNOST   Navodila za GUM
GEOGRAFIJA  Geografija poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA  Zgodovina poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE_četrti teden_7a in b
NARAVOSLOVJE  Naravoslovje poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  ta teden ni na urniku
ŠPORT 7. razred 4. teden
IZBIRNI PREDMETI  Tukaj so vsi izbirni predmeti

III. teden od 30. 3 do 3. 4. 2020

SLOVENŠČINA  SLJ_tretji teden_ 7b
MATEMATIKA  delovno gradivo 3_teden_mat_7b__Darja_Zankar
TUJI JEZIK  ANGLESCINA 7.b-3. teden
LIKOVNA UMETNOST  ta teden ni na urniku
GLASBENA UMETNOST  GUM7B_3
GEOGRAFIJA GEOGRAFIJA-7.B-3.teden
ZGODOVINA  Navodila za delo – 7.b
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE_tretji teden_7a in b
NARAVOSLOVJE  NAR7_3
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA TIT7_30_3_3_4_2020
ŠPORT   7. razred 3
IZBIRNI PREDMETI  Tukaj so vsi izbirni predmeti

II. teden od 23. 3 do 27. 3. 2020

7.8.9.SPH.2.teden

Mat_7b__Darja_Zankar delovno gradivo 2_teden_

Zgodovina – 7b

GKL- 7 B, C, D, in 8 A – 25 marec Pegam in Lambergar – dramatizacija

GEOGRAFIJA-7.B-2.teden

GUM7B_2

DKE_drugi teden_7a in b

SLJ_drugi teden_ 7b

Šport 7. razred 23-27. 3

TJA 7B 

Urejanje besedil, navodila za urejanje besedila (Ziernfeld)              Urejanje besedil, Zgodovina računalništva (Ziernfeld)

Likovna umetnost za 7

Likovno snovanje1 2 teden

Nemščina_na_daljavo,_2._teden,_7._razred

NAR7_23_27_3_2020

ŠZZ IP

 

I. teden od 16. 3 do 20. 3. 2020

 

Sodobna priprava hrane (Maček)

Glasbena umetnost (Gačnik)

Zgodovina (Dešman Senčar) Navodila za delo – 7.b

Urejanje besedil, navodila za urejanje besedila (Ziernfeld)                        Urejanje besedil, Zgodovina računalništva (Ziernfeld)

Nemščina na daljavo_1. teden (Kolenc)

FI 1 francoščina 1 (izbirni) 7.b, in 8.a (Drobne)

Šport 7. razred 16-20.3

TIT_7.RAZRED(16.-20.3.)pdf

MATEMATIKA DODATNI POUK 7A_7B_7C_7D_Darja Zankar

Prvi in drugi teden ŠNO (Stančič)

delovno gradivo 1_teden_mat_7b__Darja_Zankar

1. teden-GEO-7.B

DOPOLNILNI-7.RAZ.-VAJA 2.PPZ

7.B 16-20.3 TJA (Šircelj)           4.URA ANGLEŠČINA (7.raz)

Likovno snovanje 1 delo na daljavo (Škofic)

SLJ_prvi teden_ 7b (Brovč)

DKE_prvi teden_7a in b (Brovč)

Dopolnilni pouk matematika 7 (Ziernfeld)

NAR7_ABCD (Mah, Volčini)

1. in 2. teden – VNN       epidemije

GKL-7 B, C, D in 8 A – 18 marec (Holy)

Navodila za delo IP – ŠZZ (Posedi)