7. r ŠPORT 11. tedenXI. teden od 1. 6. in 2. 6. 2020

SLOVENŠČINA
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST
GLASBENA UMETNOST
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti


X. teden od 25. 5. do 29. 5. 2020

SLOVENŠČINA  Deseti teden SLJ 7. d, popravljena varianta
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 10 teden 7 razred motivi
GLASBENA UMETNOST  GUM7D_10
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT  7.R ŠPORT 10. teden (1)
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

IX. teden od 18. 5. do 22. 5. 2020

SLOVENŠČINA  Deveti teden SLJ 7. d
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST
GLASBENA UMETNOST  GUM7_9
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  7.razred,9.teden
ŠPORT 7. razred 9. teden
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

VIII. teden od 11. 5. do 15. 5. 2020

SLOVENŠČINA  Osmi teden SLJ 7. d Naloga za ocenjevanje  Pravopisna vaja
MATEMATIKA V spletni učilnici
TUJI JEZIK V spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 7 razred, 8 teden
GLASBENA UMETNOST  GUM7D_8
GEOGRAFIJA V spletni učilnici
ZGODOVINA V spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA V spletni učilnici
NARAVOSLOVJE V spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT  7.R ŠPORT 8. teden
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

VII. teden od 4. 5. do 8. 5. 2020

SLOVENŠČINA  Sedmi teden SLJ 7. d
MATEMATIKA Poteka v spletni učilnici
TUJI JEZIK Poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST
GLASBENA UMETNOST  GUM7D_7
GEOGRAFIJA Poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA Poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA Poteka v spletni učilnici
NARAVOSLOVJE Poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  7. razred, 7.teden
ŠPORT  7. RAZRED švk 7. TEDEN
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

VI. teden od 20. 4. do 24. 4. 2020

SLOVENŠČINA  Šesti teden SLJ 7. d
MATEMATIKA
TUJI JEZIK TJA poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 7 razred 6 teden
GLASBENA UMETNOST  GUM7D_6 naj pogledajo zadolžitve že v ponedeljek.
GEOGRAFIJA  Geografija poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA  Zgodovina poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE poteka v spletni učilnici
NARAVOSLOVJE  Naravoslovje poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA
ŠPORT NAVODILA ZA DELO ŠPO 7. R
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

V. teden od 14. 4. do 17. 4. 2020

SLOVENŠČINA  Peti teden SLJ 7. d
MATEMATIKA Matematika poteka v spletni učilnici
TUJI JEZIK TJA poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  Ta teden ni na urniku
GLASBENA UMETNOST  GUM7D_5
GEOGRAFIJA  Geografija poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA  Zgodovina poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE poteka v spletni učilnici
NARAVOSLOVJE  Naravoslovje poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  7.razred,5.teden
ŠPORT  7. razred 5.teden
IZBIRNI PREDMETI Tukaj so vsi izbirni predmeti

I., II., III. in IV. teden

 

IV. teden od 6. 4. do 10. 4. 2020

SLOVENŠČINA  Četrti teden SLJ 7. d
MATEMATIKA  MATEMATIKA 7 _4 teden
TUJI JEZIK  TJA poteka v spletni učilnici
LIKOVNA UMETNOST  likovna umetnost 4 teden  Film urbani_elementi_9.r._3.teden glasbena_abstraktna_slika_LS1,LS2,LS3_3.teden linearna_perspektiva_8.r._3.teden skupinski_portret_6.r_3.teden
GLASBENA UMETNOST   Navodila za GUM
GEOGRAFIJA  Geografija poteka v spletni učilnici
ZGODOVINA  Zgodovina poteka v spletni učilnici
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA DKE poteka v spletni učilnici DKE 7r teden4-a
NARAVOSLOVJE  Naravoslovje poteka v spletni učilnici
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA  ta teden ni na urniku
ŠPORT 7. razred 4. teden
IZBIRNI PREDMETI  Tukaj so vsi izbirni predmeti

III. teden od 30. 3 do 3. 4. 2020

SLOVENŠČINA  Tretji teden SLJ 7. d
MATEMATIKA  MATEMATIKA 7._delo na daljavo_3 teden
TUJI JEZIK  TJA 7. d tretji teden   My predictions
LIKOVNA UMETNOST  ta teden ni na urniku
GLASBENA UMETNOST  GUM7D_3
GEOGRAFIJA  GEOGRAFIJA-7.D-3.teden
ZGODOVINA Navodila za delo – 7.d
DOMOVINSKA IN DRŽAVLJANSKA KULTURA IN ETIKA  DKE 7r teden3
NARAVOSLOVJE  NAR7_3
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA TIT7_30_3_3_4_2020
ŠPORT   7. razred 3
IZBIRNI PREDMETI  Tukaj so vsi izbirni predmeti

II. teden od 23. 3 do 27. 3. 2020

7.8.9.SPH.2.teden

DKE 7r teden2

RU 7D

TJA 7. d drugi teden

Zgodovina – 7d

OPK, 7.d in 8.b

GKL- 7 B, C, D, in 8 A – 25 marec Pegam in Lambergar – dramatizacija

OIP_TELEVIZIJA_2.teden

GUM7D_2

OBDELAVA GRADIV_2 teden

MATEMATIKA 7D- delo na daljavo – 2 teden

Šport 7. razred 23-27. 3

GEOGRAFIJA-7.D-2.teden

FILOZOFIJA_drugi teden

Urejanje besedil, navodila za urejanje besedila (Ziernfeld)              Urejanje besedil, Zgodovina računalništva (Ziernfeld)

Likovna umetnost za 7

Likovno snovanje1 2 teden

Nemščina_na_daljavo,_2._teden,_7._razred

Drugi teden SLJ 7. d

NAR7_23_27_3_2020

DIP_23_27_3_2020

ŠZZ IP

I. teden od 16. 3 do 20. 3. 2020

Glasbena umetnost (Gačnik)

OPK (Dešman Senčar) Navodila za delo – OPK, 7.d in 8.b

Zgodovina (Dešman Senčar) Navodila za delo – 7.d

Sodobna priprava hrane (Maček)

Urejanje besedil, navodila za urejanje besedila (Ziernfeld)                        Urejanje besedil, Zgodovina računalništva (Ziernfeld)

Nemščina na daljavo_1. teden (Kolenc)

DKE 7.c in 7.d (Drobne)

TJA 7. d prvi teden (Lapanje )         4.URA ANGLEŠČINA (7.raz)

MATEMATIKA 7d- delo na daljavo (Berlec)

Šport 7. razred 16-20.3

TIT_7.RAZRED(16.-20.3.)pdf

DIP_16_27_3_2020 (Mah)

MATEMATIKA DODATNI POUK 7A_7B_7C_7D_Darja Zankar

1. teden-GEO-7.D

DOPOLNILNI-7.RAZ.-VAJA 2.PPZ

Likovno snovanje 1 delo na daljavo (Škofic)

Dopolnilni pouk matematika 7 (Ziernfeld)

NAR7_ABCD (Mah, Volčini)

FILOZOFIJA (Brovč)

OIP_TELEVIZIJA (Kovačič)

1. in 2. teden – VNN       epidemije

GKL-7 B, C, D in 8 A – 18 marec (Holy)

Navodila za delo IP – ŠZZ (Posedi)

Prvi teden SLJ 7. d (Stančič)